Zv Kryeministrja Mesi kalon dite te veçanta ne Velipoje (foto)

163

Pas postimeve qe lidhen me investimin per rikonstruksionin e zones turistike te Shirokes,serish zevendeskryeministrja mban ne fokus Shkodren, te pakten permes postimeve ne rrjetet sociale.

Loading…

 

Kesaj here ajo ka postuar foto me femije pa kujdesin prinderor te cilet jane nen kujdesin e shtetit dhe po kalojne disa dite relaksuese ne “Shtepine e Pushimit Velipoje”

Loading…

Ja postimi:

 

Disa dhurata 🎁, lojë 🏐 dhe argëtim 🤹‍♂️ me fëmijët 👫 e Shtëpisë së Fëmijës “Zyber Hallulli” #Tiranë, të cilët po i kalojnë këto ditë vere pranë Shtëpisë së Pushimit #Velipojë 🏖, 👉 shtëpi e rijetësuar së fundmi për fëmijët e të gjithë institucioneve tona të përkujdesit socal👌. #Fëmijët, gjithmonë të parët! ✅

Loading…