Termet edhe ne darke, ja ku ishte epiqendra

257

Një tjetër tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme në Shqipëri.

Loading…

Tërmeti i shkallës Rihter, 3.1 ballë ka rënë para pak minutash në veri të vendit, ku epiqendra ka qenë 10 kilometra nga Kurbneshi.

Loading…

Ndërkohë që nga tërmeti i rënë pasditen e sotme janë shkaktuar dëme materiale në 67 shtëpi në Bashkitë, Klos, mat dhe Bulqizë.

Loading…