Video/ Me kallashnikov në duar, ja si vidhet për 5 minuta me maska supermarketi në Lezhë

43

Vjedhje spektakolare në pak minuta. Kjo është ajo që ka ndodhur sot në një supermarket në qytetin e Lezhës, ku në vetëm 5 minuta, grabitës të armatosur me kallashnikov marrin kasafortën e supermarketit, e ngarkojnë në një makinë dhe largohen të qetë nga vendngjarja.

 

Për më shumë ndiqni videon e siguruar nga A1 Report, të cilët pasi inspektojnë fillimisht marketin, më pas hapin dyert dhe futen brenda, ku njëri prej tyre mban një kallashnikov në duar.