Berisha denoncon: Në grupin negociator me Greqinë një spiun. Meta të mos e pranojë

37

Ish kryeministri Sali Berisha doli në një prononcim për të denoncuar se pjesë e grupit negociator Artur Meçallarin

“Në krye të grupit u vendos një ish spiun i FA i larguar pas dokumentimeve të pakundërshtueshme të SHIU dhe të dhënave të tjera i larguar me vendim të prokurorisë së përgjithshme”

Berisha i bëri thirrje Metës të mos pranojë këtë grup negociator.