Shkrumbohet makina ne lagjen “Naim Gjylbegu” ne Shkoder

0
53

Digjet makina ne lagjen “Naim Gjylbegu” te shkodres, sipas te dhenave nuk ka pasur te lenduar.Sherbimi zjarrfikes ka nderhyre menjehere dhe ka bere te mundur shuarjen e flakeve. Nuk dihen akoma shkaqet e ngjarjes!

Ngjarja dyshohet te kete qene aksidentale si pasoje e nje shkendije elektrike. Automjeti ka qene ne ecje. Nuk ka te lenduar .