Klienti sulmon me sëpatë dyqanin në Laprakë dhe shkatërron ç’gjen përpara. Momentet e tmerrit për punonjësin (VIDEO)

167

Klienti sulmon me sëpatë dyqanin në Laprakë dhe shkatërron ç’g…

VIDEO E FRIKSHME/ Klienti sulmon me sëpatë dyqanin në Laprakë dhe shkatërron ç’gjen përpara. Momentet e tmerrit për punonjësinLexo lajmin https://faxweb.al/klienti-sulmon-sepate-dyqanin-ne-laprake-video/

Posted by Shuplaka on Tuesday, December 5, 2017

 

Klienti sulmon me sëpatë dyqanin në Laprakë. Këto janë momentet e tmerrit për punonjësin.

”Dil përjashta! Dil përjashta!Shkër**atë mu*i!”, i drejtohet i riu i tërbuar duke e nxjerrë jashtë dhe më pas shkatërron me sëpatë çdo gjë që gjen përpara.

Nuk dihet arsyeja e kësaj sjelljeje të frikshme, por mësohet se agresori është arrestuar nga policia.

INTERVISTA E OLTI CURRIT ME PUNONJËSIN E TMERRUAR TË DYQANIT:

“Interviste me M.M. punonjesin e pikes se shperndarjes nga kompani te ndryshme te telefonise internetit dhe televizionit…Dyqani i sulmuar nuk eshte Abcom”

Çfare biznesi keni ?
Biznesi esht thjesht pike rimbushjesh elektronike ku ofrohen sherbime te ndryshme telefonike, interneti etj.

Eshte pike e Abcom?

Jo absolutisht jo. Kam kompani te shumta.

Ne cilen ore erdhi agresori?

Personi erdhi ne oren 18:55 pasi pyeti kush jeni juve dhe pa lidhje duke thene a paguhen taksat ketu, ne moment nxori sopaten dhe i ra objekteve dyqanit.

Po fizikisht u demtuat ?

Ne fakt nuk demtoi njeri fizikisht shyqyr.

Ishte person problematik, kishit degjuar per te ?

Ne djenin time ky person ka thyar edhe 2 dyqane te tjera po ne ate moment pika lloto sporti.

Çfare ndodhi me te ? 

Me pas ka shkuar ne shtepi i qete.

Po policia ?

Policia mbasi ka par videon e ka njohur si njeri problematik dhe menjehere i ka shkuar neshtepi dhe e ka arrestuar.

Keni dijeni ku eshte agresori ne keto momente ?

Ky person esht tashme i arrestuar nga policia.

Faleminderit dhe pune te mbare

Faleminderit” (V.G/Faxweb)