Antentati ndaj 17 vjecarit, arrestohet autori

62

Qelloi me arme ndaj 17 vjecarit tre dite me pare ne zonen e dollarit Shkoder, Policia identifikon dhe arreston autorin e kesaj ngjarje.

Njoftimi i Policise:

Komisariati i Policisë Shkodër
Shkodër
Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur me datë 29.11.2017 ku pas një konflikti ka pasur të shtëna me armë ku dhe u bë shpallja në kërkim e një shtetasi.
Ndalohet shtetasi në kërkim së bashku me armën e krimit.