U aksidentua me eskortën e Ramës, këndoi: Edi o Edi, mallist prej vërteti…

74

Personi qe u aksidentua nje dite me pare me eskortën e kryeministrit është arrestuar pasi sipas policisë është ai shkaktari i aksidentit.

Por Ilir Vrenozi, korcari i famshem qe eshte shprehur kunder Rames ne rrjetet sociale, zbulon një një rastësi të çuditshme për taksistin Spiro Naçi në Facebook. Pak ditë më parë Vrenozi dhe Spiro Naçi shfaqeshin duke kënduar një këngë-pamflet për kryeministrin Rama me vargjet e krijuara prej tyre, që bën xhiron e rrjetit; “Edi, o Edi mallist prej vërteti…”

Ja çfarë shkruan në Facebook Ilir Vrenozi:

Liroje Spiro Nacin Edi Rama !
Ky eshte djali qe ka bere aksidentin me eskorten e Kryeministrit….
E goditen nga mbrapa dhe tani ja hedhin fajin atij…..
Kete video e kam bere une me Spiro Naci djali qe beri sot aksidentin me eskoreten e Kryeministrit…. e kemi bere para 3 ditesh…..kemi kenduar kete kenge me makinen e tij neper rruget e Korces me ze te larte … ai e hodhi dhe ne Fb i tij….
Dhe çuditerisht eskorta sot godet nga mbrapa makinen e Spiros dhe e akuzon ate tani ….
Te jete rastesi …. thua
Shtet mafioz…. shtet muti… shtet plere…